Kapat

445 İstanbulspor – Adanaspor iddaa Tahmini 15 Eylül

15 Eylül 2018 Cumartesi iddaa Tahminleri / Fatih Tekke bu ülkenin yetiştirdiği en önemli golcülerden birisidir. Teknik direktör olarak da hücum futbolunu benimsemesine şaşırmamak lazım. Bu bazen bir sıkıntı yaratabiliyor.

Örneğin İstanbulspor şu an ligin en fazla gol yiyen takımı ama geçen sezona göre çok daha keyif veren bir takım olduklarını söyleyebiliriz. Son Adana Demirspor maçında ise galibiyeti kaçırdı. Bu sefer bunu telafi etmesini bekliyorum. Adanaspor’un ise savunmadan forvete hazır görünmüyor. Gollü de bir maç olabilir ama sonunda gülen taraf ev sahibi olur.

Tüyolar
Maç Sonucu 11.65
Adanaspor bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçta da mağlup oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçı İstanbulspor kazandı.

İlk Yarı Sonucu 12.05
Adanaspor bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu. Adanaspor bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları mağlup kapatan taraf oldu. İki takım arasında oynanan son 5 maçta İstanbulspor 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçın tamamında İstanbulspor ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
İstanbulspor 4, Adanaspor 2 galibiyet elde ederken 4 maç beraberlikle sonuçlandı.
İstanbulspor 18 gol atarken, Adanaspor 15 golle karşılık verdi.
3 maç 2,5 gol altında, 7 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
6 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
4 maç 4-6 gol aralığında tamamlandı.
İstanbulspor 6 ve Adanaspor 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri