Kapat

711 Ranheim – Stromsgodset iddaa Tahmini

16 Eylül 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Molde deplasmanında savunma hatalarını değerlendirerek sürpriz bir galibiyet alan Ranheim, kötü gidişatı sonlandırmıştı. Ancak son hafta Brann deplasmanında pek bir varlık gösteremediler ve 1-0 mağlup oldular. Hücumdaki cılız futbolun sonucu olarak rakibe karşılık veremediler. Sakat olan Michael Karlsen(f,6g1as) forma giyemeyecek.

Stromsgodset de kaleci ve savunma problemi devam ediyor. Kendi sahalarında oynadıkları Tromsö karşılaşmasında oyunun hakimiyetini ellerinde bulundurmalarına rağmen kalecinin hatası, defansın düzensizliği ve düşük konsantrasyonu sonucu yedikleri gollerle 4-2 mağlup oldular. Bu sıkıntıya çare bulamadıkları sürece başarılı sonuçlar zor gözüküyor. Takımda eksik oyuncu bulunmuyor.

İki takımında galibiyeti ihtiyacı var. 2,5 gol barajı aşılır.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.40
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Ranheim bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Stromsgodset bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 11 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve üzerinde gol atıldı.

3,5 Altı/Üstü Üst1.80
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez 3,5 ve üzerinde gol atıldı. Ranheim bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez 3,5 ve üzerinde gol atıldı. Stromsgodset bu sezon, deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 11 maç oynadı, bu maçların tamamında 3,5 ve üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu 12.60
Ranheim bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 galibiyet elde etti. Stromsgodset bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta mağlup oldu.

Karşılıklı Gol Var1.25
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez karşılıklı gol oldu. Ranheim bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu. Stromsgodset bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 13.00
Stromsgodset bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta ilk yarıları geride kapattı.

Ev Sahibi
Kendi sahasında oynadığı son 7 maçın tamamında gol atma başarısı gösterdi.
Hakem Kai Erik Steen yönetiminde çıktığı 12 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Deplasmanda oynadığı son 10 maçta kalesinde gol gördü.
4 maçla deplasmanda en fazla beraberlik alan 5 takımıdan biri.
Hakem Kai Erik Steen yönetiminde çıktığı 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 3 Resmi Maçta:
Stromsgodset 3 maçı da kazanan taraf oldu.
Ranheim 1 gol atarken, Stromsgodset 7 golle karşılık verdi.
1 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
1 maçta karşılıklı gol olurken, 2 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
3 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Ranheim 1 ve Stromsgodset 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri