Kapat

775 Lublin – Starogard Gdansk Basketbol Tahminleri 8 Nisan

Lublin 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 7 maçta 5 mağlubiyet aldı. Lewis takımı sırtlamış durumda. Kalan dönemdeki 3 iç saha maçı da playoff dışı takımlara karşı ve kazanıp playoff yapabilirler. Starogard Gdanski arka arkaya mağlubiyetlerin ardından geçen hafta Gdynia karşısında patlama yaptı ve farklı kazandı.

Takımın sezon öncesi ilk transferi olan ve çok iyi bir sezon geçiren Joe Thomasson’un menajerini değiştirmesi ile başlayan takımdan kovulmasını sağlamak için her şeyi yaptığı süreç arapsaçına döndü ve sonunda yollar ayrıldı. Tabii son maçta onun yokluğunda Flieger kariyer performansını gösterip reaksiyon verdi.

Son 9 deplasman maçında 7 mağlubiyet aldılar. Bu 7 maçta 82 üzeri sayı yediler. Lublin sahasında favori olmadığı son 3 iç saha maçını normal sürede kaybetmeyip çıkış yakalamıştı. Her ne kadar Thomasson’un yokluğunda son maçta bazı oyuncular ekstra performans göstermiş olsa da bunu bu maçta yansıtamayacaklarını ve ev sahibi ekibin kazanıp playoff şansını devam ettireceğini tahmin ediyorum.