Kapat

827 Baskonia – Anadolu Efes EuroLeague Tahminleri 5 Nisan

Baskonia şu an playoff’larda hiçbir takımın eşleşmek istemeyeceği bir rakip konumunda. 21 Ocak’tan beri sadece iki resmi maç kaybettiler. Euroleague’de son 6 maçı 87 sayı ortalaması ile oynayıp kazandılar ve bu maçı da kazandıkları takdirde ilk turda CSKA Moskova’dan kaçabilirler.

Voigtmann ve Poirier çıkış yakaladı. Huertas bu maçta oynayabilecek. Timma ise oynamayacak. Anadolu Efes, son dönemde kötü bir oyun sergiliyor. Euroleague’de rakiplerinin kendileri karşısında şov yapması karşısında çaresiz kalıyorlar. Son 8 maçı kaybettiler. Son 5 maçta ortalama 92 sayı yediler.

Son 10 deplasman maçını kaybettiler. Hafta sonu zayıf Uşak deplasmanında ortaya konan oyun da Ergin Ataman’ı iyice sinirlendirdi. Motum son maçlarda tekrar devreye girdi. Baskonia son 5 iç saha maçını 92 sayı ortalaması ile oynayıp kazandı. Anadolu Efes son 6 deplasman maçında ortalama 88 sayı yedi. Baskonia’nın yüksek tempolu geçmesini beklediğim maçta savunmayı ikinci plana bırakacağını ve maçın üst biteceğini tahmin ediyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!